hotatespray

Naturalny dezodorant wyprodukowany z naturalnych Muszli Przegrzebka. HOTA-TE pochodzi od japońskiego słowa ‘HOTA-TE-GAI’ co oznacza ,,Muszla Przegrzebka,, Spray wykonany z muszli przegrzebka ma naturalna zdolność do silnych właściwości zasadowych. Mówi się , ze większość wirusów i bakterii ginie od silnego działania alkaicznego PH12.0-13.0.Hotate spray zawiera PH12.0-13.0.Usuwa przyczyny brzydkich zapachów poprzez alkaiczna sile. Hotate spray jest bardzo bezpieczny dlatego , ze jest naturalnie czysty. W skład sprayu wchodzi tylko woda i Muszle Przegrzebka, wiec można go używać bezpiecznie w każdej chwili w swoim domu, łazience, kuchni, pokoju , w środku samochodu itp.

crystalspray

Krystaliczny spray zawiera naturalny ałun .Ałun jest to sól mineralna pochodząca z naturalnie występujących skala litowych. Krystaliczny spray jest skuteczny w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów butów ,ubrań ,potu i bakterii. Spray jest bardzo bezpieczny bo nie zawiera chlorohydratu glinu, parabenu i alkoholu oraz innych dodatków które mogłyby podrażnić skore. Ten produkt jest odpowiedni dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku nie brudzi i nie pozostawia plam .Zawiera świeży cytrusowy zapach zalecany jest dla każdego dba o zdrowie i higienę osobista .HOTA-TE spray wykonany jest z naturalnej powłoki Muszli Przegrzebka HOTA-TE pochodzi od japońskiego słowa ‘HOTA-TE-GAI’ co oznacza Muszla Przegrzebka która ma silne efekt dezodorantu.

W skład sprayu wchodzi tylko woda i muszle Przegrzebka nie zawiera to chlorohydratu glinu, parabenu i alkoholu

Spray z muszli Przegrzebka ma silne dzianie alkaliczne ponieważ powiedziane jest ze bakterie i wirusy giną wph powyżej 12 HOTA-TE spray ma ph pomiędzy 12-13

Przeszliśmy przez wiele etapów aby uzyskać HOTA-TE Spray. Spaliliśmy naturalne muszle Przegrzebka w temperaturze 1000 i powyżej stopni Celsjusza w spalarni o wysokiej wydajności aby uzyskać proszek do którego dodawaliśmy wodę w specjalnej maszynie filtrującej.

Spray wykonany jest 100% z naturalnych składników przyjazny dla środowiska naturalnego i ludzkiego ciała, produkt ten ma charakter silnie alkaliczny dlatego tez ryzyko podrażnienia skory jest mniejsze niż woda destylowana.

Spray można stosować wszędzie wewnątrz domu do : zasłon, pościeli, lóżka, butów, ubrań wszelkiego rodzaju przedmiotów gospodarstwa domowego ,wewnątrz samochodów, oraz w pomieszczeniach biurowych itp.

W porównaniu do dezodorantów bazujących na chlorze lub alkoholu bezpośredni efekt jest słabszy lecz pojawia się po kilku minutach i utrzymuje się przez długi okres.

Jest bardzo skuteczny w walce z bakteriami szczepów koli, gronkowca, grzybicy, bakterii Legionelli, ptasiej grypy,grypy,O-157,Norovirusach itp.

Spray może przyczynić się do zapobiegania zatrucia pokarmowego ponad to pomaga utrzymać świeżość warzyw i owoców.

Wykonany z naturalnych soli ałunu amonowego działa na rzecz likwidowania nieprzyjemnych zapachów i bakterii

Krystaliczny spray zawiera wodę, glikol propylenowy, ałun amunowy,P-40 uwodorniony olej rycynowy, fenoksyetanol, gume ksantanowa, Bht, aromat. W jego skład nie wchodzi chlorohydrat glinu, paraben i alkohol.

Nie jego właściwości sprawiają ze nie pozostawia zabrudzeń.

Wykonany jest z naturalnych składników dlatego tez jest przyjazny dla środowiska naturalnego oraz ludzkiego ciała.

Spray do zastosowania do odzieży i obuwia oraz wyeliminowania nieprzyjemnych zapachów spowodowanych przez pot i bakterie